Logo Festiwalu
24 grudnia 2020 - 2 lutego 2021

Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych “Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodziył...”

Hanna Zbyryt

Hanna Zbyryt – aktorka, reżyserka,  od najmłodszych lat występuje na deskach profesjonalnego Teatru u takich reżyserów jak Jarek Kilian , Adam Hanuszkiewicz . Tańczyła w Teatrze Tańca w Częstochowie i szkoliła się wokalnie pod kierunkiem Maureen Scott w Londynie. Efektem było uzyskanie dyplomu ukończenia  PWST , a także Studium Choreograficznego w Krakowie – Kierunek Taniec Współczesny .

Jest współzałożycielką profesjonalnego Teatru Rozrywki RZT Szymaszkowa w Zakopanem , gdzie gram i reżyseruję ( wszystkie spektakle gramy z muzyką na żywo ). Od dwóch lat na stałe współpracuję z Teatrem im. A.Mickiewicza w Częstochowie pod okiem Dyrektor Magdaleny Piekorz .  Zagrała główne role minn : Gerdę w baśni ,,Królowa Śniegu „ w Jej reżyserii , z muzyką A.Konarskiego oraz główną rolę w spektaklu  “ Czyż nie dobija się Koni “ – Glorię

Współpracowałam minn z Instytutem J.Grotowskiego , Teatrem Pantomimy we Wrocławiu , Teatrem Witkacego w Zakopanem , Teatrem Capitol we Wrocławiu i Teatrem Współczesnym w Warszawie .

 

Wojtek Wachułka – kompozytor ,  pianista , aranżer ( muzyk krakowski ) na swoim koncie ma wiele realizacji radiowo-telewizyjnych i teatralnych w polsce i zagranicą.

 

 

 

Patroni i partnerzy

Poprzedni Patroni i Partnerzy Następny Patroni i Partnerzy