Logo Festiwalu
12-20 sierpnia 2021

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

Dla mediów

Kontakt dla mediów:

tel. 18 20 20 451

Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 52. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Wnioski o akredytacje można składać w terminie od 6 do 12 sierpnia 2021 r. wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją. Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona.

Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.

 

Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na biuro.prasowe@zakopane.eu

Materiały do pobrania:

Pakiet materiałów prasowych dotyczący 52. MFFZG

Biuro Prasowe 52. MFFZG będzie czynne w dniach 13-20 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zakopane ul. Kościuszki 13 (pokój nr 1, parter). Jedynie w niedzielę 15 sierpnia w związku z Mszą Św. i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 12.00.

tel. 18 20 20 462

Zapraszamy na konferencję prasową poświęconą rozpoczynającemu się 52. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich. Konferencja odbędzie się w sobotę 14 sierpnia o godz. 16.00 w „Czerwonym Dworze”, ul. Kasprusie 27. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, organizatorów i jury Festiwalu.