Kontakt dla mediów:
tel. 18 20 20 452

Biuro Prasowe serdecznie zaprasza dziennikarzy i fotoreporterów na 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem.

Wnioski o akredytacje można składać w terminie od 1 do 15 sierpnia 2018 r. przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres media@promocja.zakopane.pl. W tytule maila prosimy wpisywać „Akredytacja” oraz nazwę redakcji. O przyznaniu akredytacji poinformujemy drogą mailową.
formularz zgłoszeniowy

>>>Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych<<<

Akredytacje będą wydawane tylko i wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom na podstawie ważnej legitymacji prasowej lub zaświadczenia o współpracy z redakcją. Do wydania akredytacji nie wystarcza legitymacja potwierdzająca przynależność do związku bądź stowarzyszenia dziennikarskiego. Liczba akredytacji jest ograniczona. Akredytacje nie obejmują noclegu. Akredytacją może posługiwać się tylko i wyłącznie jej właściciel.
Dla dziennikarzy, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w Festiwalu, istnieje możliwość korzystania z wszystkich informacji i materiałów przygotowywanych przez Biuro Prasowe. Zgłoszenia można przesyłać na ww. adres mailowy.

Materiały do pobrania:

Pakiet materiałów prasowych dot. 50.MFFZG

Biuro Prasowe 50. MFFZG będzie czynne w dniach 16-25 sierpnia w godz. 10.00 – 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zakopane ul. Kościuszki 13 (pokój nr 1, parter). Jedynie w niedzielę 19 sierpnia w związku z Mszą Św. i korowodem Biuro rozpocznie pracę ok. godz. 12.00.

tel. 18 20 20 462

Zapraszamy na konferencję prasową poświęconą rozpoczynającemu się 50. Międzynarodowemu Festiwalowi Folkloru Ziem Górskich. Konferencja odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o godz. 16.00 w "Czerwonym Dworze", ul. Kasprusie 27. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta, organizatorów i jury Festiwalu.