Przypominamy, że jeszcze tylko do niedzieli, 30 września można nadsyłać swoje prace na konkurs fotograficzny "Żywioł Folkloru". Wszystkich fotoreporterów, jak również publiczność 50. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich, którzy w czasie Festiwalu uwieczniali te niezwykłe chwile zapraszamy do przysyłania swoich fotografii! 

Tegoroczny 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich przyniósł nam wiele niezwykłych emocji! Festiwalowe dni były po brzegi wypełnione folklorem całego świata. Mnóstwo spotkań w wiosce festiwalowej i nie tylko, barwny korowód, koncerty konkursowe jak i te jubileuszowe,podczas których mogliśmy podziwiać piękne kolorowe stroje, tancerzy wykonujących do dynamicznej muzyki tradycyjne tańce ze swojego regionu, malujące się na twarzach emocje,ciekawe instrumenty i rekwizyty- to wszystko aż prosiło się, by stać się fotograficznym kadrem!Zapraszamy do udziału w konkursie i pokazania swoimi oczami piękna folkloru  z całego świata!

Celem konkursu jest ukazanie piękna folkloru górali z różnych regionów świata oraz promocja Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, a także zachęta dla dziennikarzy, fotoreporterów oraz szerokiej publiczności do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz docenienia jego walorów estetycznych.

Organizatorem konkursu jest Burmistrz Miasta Zakopane, a patronami medialnymi i fundatorami dodatkowych nagród od pierwszej edycji konkurs są: Tygodnik Podhalański, Zakopiec.info, magazyn Press.

Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2018 roku. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 października 2018 r. Szczegółowy regulamin - Regulamin Konkursu Fotograficznego MFFZG2018.pdf

Prace należy przesyłać lub doręczyć na adres:
Urząd Miasta Zakopane
Biuro Komunikacji Społecznej i Promocji 
ul. Kościuszki 13 34–500 Zakopane
lub
media@promocja.zakopane.pl
z dopiskiem: Konkurs „Żywioł Folkloru”